Tinkavimas

Nors kartą gyvenime kiekvienas žmogus susiduria su būtinybė padaryti  būto remontą,  pastatyti namą. Pats maloniausias dalykas yra dekoratyvinių medžiagų pasirinkimas: tai yra plyteles voniai  ar tualetui, laminatas arba parketas, tapetai ar dažai kambariams. Juk namą dažniausiai statome tik vieną kartą gyvenime. Bet visi šie paviršiai reikalauja lygaus ir tvirto iš anksto paruošto pagrindo. Sausi gipsiniai" Knauf " statybiniai mišiniai yra atsakingi už dekoratyvinių elementų pagrindo paviršiaus kokybę. Mišiniai naudojami sienų, grindų ir lubų lyginimui. Todėl sausų mišinių pasirinkimas yra ne mažiau svarbus,nei išorinio grožio kurimas. Pagaminti modifikuoti mišiniai skirtingai nuo savadarbių tenkina net ir  reikliausių klientų reikalavimus dėl savo sudetyje ęsančių priedų ir papildų.

Tinkavimo darbus atliekame su nauja vokiška mašina PFT-G5c skirta darbui sausais, gamykloje paruoštais mišiniais. Šios mašinos galimybės yra gana plačios,  su ja galima atlikti ne tik tinkavimo darbus įvairaus tipo tinko mišiniais, bet ir lieti grindis naudojant plonasluoknsius ar storaslupoksnius savaime išsliginamuosius mišinius

 

Mechanizuoto tinkavimo privalumai

 
 1. Palaikoma  tam tikra pastovi masės konsistencija, kas užtikrina vienodą paviršiaus stingimą ir sukibimą.
 2. Ženkliai didesnis darbo našumas, nei dirbant rankiniu būdu, (3 žmonių brigada per darbo dieną nutinkuoja 60-100kv/m).
 3. Taupoma darbo jėgos sąnaudos, laikas, pinigai.
 4. Ant kiekvieno gamybos, transportavimo etapo nuo gamyklinio fasavimo iki tinkuojamo pavirsiaus padengimo sudaromi nuliniai nuostoliai.

 

 

Tinkavimas sausais gipsiniais mišiniais.

Sausuju Knauf gipsinių mišinių pagalba musų komanda atliko daugybę darbų įvairiuose objektuose  ir visada rezultatai buvo puikus. Visos šios medžiagos turi nuostabių savybių: jos yra nedegios, neturi savo sudėtyje toksinių medžiagų ir pašalinių kvapų ir kas svarbiausia šiais laikais yra absoliučiai ekologiški. Tai reiškia, kad reguliuoja patalpos mirkoklimatą, rūgštingumas artimas žmogaus odos rūgštingumui. Vienu žodžiu, tai sveikiausios statybinės medžiagos ir juos renkasi tie, kurie rūpinasi savo ir savo vaikų ir artimųjų sveikata ir saugumu.

Gipsinio tinko privalumai:

 • Džiuvimo laikas dvigubai greitesnis nei įprastų mišinių( 7- 14 dienų)
 • Būdamas labai poringas gipsas puikiai reguliuoja patalpų
 • mikroklimitą - sugeria ir sulaiko perteklinę drėgmę ir prireikus vėl ją išskiria
 • Labai gerai sukimba su pagrindu;
 • Labai plastiškas ir tvirtas jis netrupa ir neskilinėja
 • Nutinkuotas paviršius labai lygus prieš dažant pakanka vieną
 • kartą kokybiškai nuglaistyti, nebereikalingas papildomas
 • paruošimas tapetų klijavimui
 • Atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus